| Model | JK-A60-10W |
| Wattage | 10W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Size (mm) | 60 × 110 |
| EQ Watt | 50W |
| Lumen | 900 |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle | 220° |
| PF | 0.5 |
| DF | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E27 |
| Energy Class | D / F |
| Dimmable | No |
| Material | PC |
1. High efficiency and low energy consumption
2. Environment friendly
3. Easy installation
4. 3000K/4000K/6500K
5. CE/ERP/ROHS/ETL/CB
![]()
| Model | JK-A60-10W |
| Wattage | 10W |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Size (mm) | 60 × 110 |
| EQ Watt | 50W |
| Lumen | 900 |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle | 220° |
| PF | 0.5 |
| DF | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E27 |
| Energy Class | D / F |
| Dimmable | No |
| Material | PC |