| Parameter | Value |
| Model | JK-A60-9W |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 9W |
| Size (mm) |
60*105 |
| Lumen | 810 lm |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle |
200° |
| Power Factor (PF) | 0.5 |
| Displacement Factor (DF) | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E26 |
| Energy Class | A / E |
| Dimmable | No |
| Material | PC |
| Life of Product | 15,000 hours |