| Model | JK-G-C37-4W |
| Wattage | 4W |
| Size (mm) | 35*97 |
| Lumen | 420 |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle | 300掳 |
| PF | 0.5 |
| DF | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E27 / B22 |
| Energy Class | A / E |
| Dimmable | No |
| Material | Glass |
| Life of Product | 15000 Hrs |
1. High efficiency and low energy consumption
2. Environment friendly
3. Easy installation
4. 3000K/4000K/6500K
5. CE/ERP/ROHS/ETL/CB
![]()
| Model | JK-G-C37-4W |
| Wattage | 4W |
| Size (mm) | 35*97 |
| Lumen | 420 |
| CCT | 3000K / 4000K / 6500K |
| Beam Angle | 300掳 |
| PF | 0.5 |
| DF | 0.7 |
| CRI | 80 |
| Base | E27 / B22 |
| Energy Class | A / E |
| Dimmable | No |
| Material | Glass |
| Life of Product | 15000 Hrs |